june, 2019

11junallday15alldayKonferencja AUTEXAUTEX is the Association of Universities for Textiles, which brings together prestigious universities in the field of the textile industry from all over the world.

more

Event Details

Konferencja AUTEX jest jednym z najważniejszych wydarzeń naukowych w dziedzinie tekstyliów, mającym na celu zgromadzenie czołowych naukowców, ekspertów, studentów i ludzi z całego świata, którzy dzielą się swoją wiedzą i wymieniają się pomysłami naukowymi.

Firma AUTEX założona w 1994 r. ułatwia współpracę między członkami w zakresie edukacji i badań nad tekstyliami na wysokim poziomie. Co roku inny członek AUTEX organizuje konferencję stowarzyszenia, w której uczestniczą setki naukowców i firm.

Komitety organizacyjne i naukowe podkreślają wagę konferencji AUTEX jako platformy tekstylnej, która zachęca uczestników do prezentowania i omawiania najnowszych badań, nowych perspektyw i przyszłych kierunków.

19. Konferencja AUTEX będzie prowadzona przez Departament Materiałów, Tekstyliów i Inżynierii Chemicznej (MaTCh) Uniwersytetu w Gandawie, zaliczanego do pierwszej setki uniwersytetów na świecie.

Cele AUTEX to:

  • Promowanie działań i osiągnięć uniwersytetów członkowskich na scenie europejskiej i globalnej.
  • Ułatwienie współpracy przy opracowywaniu i realizacji kursów i materiałów dydaktycznych na wysokim poziomie wśród uniwersytetów członkowskich.
  • Zachęcanie studentów i pracowników do mobilności i tworzenia sieci wśród uniwersytetów członkowskich i zaproszonych partnerów.
  • Aby ułatwić rozwój aktywnych partnerstw badawczych wśród uniwersytetów członkowskich i zaproszonych partnerów.
  • Organizowanie corocznych sympozjów w celu rozpowszechniania nowatorskich zagadnień wśród profesjonalistów tekstylnych i studentów.

Time

june 11 (Tuesday) - 15 (Saturday)

Location

Ghent, Belgium

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

X