september, 2019

25sepallday27alldayIntertextile ShanghaiJedna z największych i najbardziej wszechstronnych wystaw odzieży i akcesoriów odzieżowych na świecie.

more

Event Details

Intertextile Shanghai Apparel Fabrics (znany wcześniej jako Intertextile Shanghai Fair) został po raz pierwszy uruchomiony w 1995 r., we współpracy z Podkomisją Przemysłu Włókienniczego, CCPIT i China Textile Information Center. Jest to jeden z wiodących na świecie targów tkanin i akcesoriów odzieżowych.

Od momentu powstania stale się poszerza, zarówno wiosną, jak i jesienią, a obecnie obejmuje około 200 000 mkw. Odgrywa ważną rolę w generowaniu nowych klientów biznesowych w Chinach. Jest to najważniejsze miejsce na świecie dla pozyskiwania tkanin i akcesoriów.
Istnieje wiele szans biznesowych na spotkanie z potencjalnym klientem, poznanie nowych możliwości rynkowych, poznanie trendów w przyszłym sezonie i zwiększenie wartości firmy. Jest to obecnie jedna z największych i najbardziej kompleksowych wystaw odzieży i akcesoriów odzieżowych na świecie.
Zarówno wiosenne, jak i jesienne pokazy w Szanghaju stanowią doskonałą okazję dla zagranicznych dostawców do budowania silniejszych relacji w regionie i zwiększenia ich obecności na rynku

Time

september 25 (Wednesday) - 27 (Friday)

Location

Shanghai

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

X