october, 2019

22octallday24alldayFiltech 2019FILTECH ma ugruntowane doświadczenie w łączeniu sektorów technicznych i handlowych w celu rozwijania globalnych relacji biznesowych.

more

Event Details

FILTECH to największa i najważniejsza impreza filtracyjna na świecie. Wystawa ta jest obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych zakupem, sprzedażą, projektowaniem, ulepszaniem lub badaniem urządzeń i usług związanych z filtracją i separacją. FILTECH to międzynarodowa platforma i dostawca rozwiązań dla wszystkich branż obejmujących każdy segment rynku.

FILTECH ma ugruntowane doświadczenie w łączeniu sektorów technicznych i handlowych w celu rozwijania globalnych relacji biznesowych. FILTECH 2019 ponownie będzie międzynarodową platformą i dostawcą rozwiązań dla wszystkich branż obejmujących każdy segment rynku. Na targach Koelnmesse w Kolonii FILTECH 2019 obejmie ponad 400 wystawców.

FILTECH 2018 powitał 14 000 uczestników z całego świata. Łącznie reprezentowano 73 kraje, oferując wystawcom wyjątkową możliwość generowania nowych transakcji. Firmy zgłosiły przytłaczającą liczbę nowych kontaktów, wyraźną gotowość inwestorów do inwestowania, dość specyficzne negocjacje umów i konkretne transakcje biznesowe.

Time

october 22 (Tuesday) - 24 (Thursday)

Location

Cologne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

X