november, 2019

20novallday22alldayFast TextileMiędzynarodowe targi tekstylne Fast Textile powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na takie imprezy i wkrótce stały się miejscem, w którym producenci odzieży w Europie Środkowej znaleźli się na pierwszym miejscu.

more

Event Details

Międzynarodowe targi tekstylne Fast Textile powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na takie imprezy i wkrótce stały się miejscem, w którym producenci odzieży w Europie Środkowej znaleźli się na pierwszym miejscu.

Jest to doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy z obecnymi i potencjalnymi klientami, wejścia na rynek i promowania nowych produktów i usług. Targi są platformą kreatywnej prezentacji i zachętą do stworzenia ciekawej, szczegółowej oferty wzbogaconej o próbki, gotowe produkty lub unikalne projekty.

Międzynarodowe targi tekstylne Fast Textile to najważniejsze wydarzenie w polskim świecie tkanin i akcesoriów. Został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na takie wydarzenia i szybko stał się największym przedsięwzięciem tej rangi w Europie Środkowej.

Targi – pomyślane logistycznie i logicznie – odbywają się w największym w Europie centrum wystawienniczo-kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Hala targowa zostanie podzielona na specjalne strefy rzemieślnicze: tkaniny / dzianiny, akcesoria, przędza, maszyny, galanteria i usługi, tekstylia domowe.

Głównym celem targów tekstylnych jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej producentom i wystawcom nawiązanie stosunków handlowych. Lokalizacja w stolicy Polski sprawia, że ​​jest to idealne miejsce dla producentów z całej Polski iz zagranicy.

Udział w targach jest doskonałą okazją do poznania trendów na dany sezon i poznania nowych technologii stosowanych w przemyśle tekstylnym. Bogata oferta targów przyciąga uwagę szczególnie dzięki rekordowej liczbie producentów. Oznacza to wyjątkową szansę na zamówienie lub zakup wszystkiego, czego potrzebujesz do stworzenia ubrania, tj. Tkaniny, tkaniny, przędzy, akcesoriów i maszyn.

Time

november 20 (Wednesday) - 22 (Friday)

Location

Warsaw

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

X